AWD02191230 Selene Сад за сапун

390 ден

Карактеристики

Димензија

2.5x11x11cm

Состав

не'рѓосувачки челик/PVC

Производител

AWD Interior

Потекло

Полска

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “AWD02191230 Selene Сад за сапун”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *