AWD02191231 Selene WC-четка

1.020 ден

Карактеристики

Димензија

40.5x9x9cm

Состав

не'рѓосувачки челик/PVC

Производител

AWD Interior

Потекло

Полска

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “AWD02191231 Selene WC-четка”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *