AWD02191229 Selene Сад за памук

390 ден

Карактеристики

Димензија

11.5×6.4×6.4cm

Состав

не'рѓосувачки челик/PVC

Производител

AWD Interior

Потекло

Полска

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “AWD02191229 Selene Сад за памук”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *