AWD02191014 Stello Дозер за течен сапун

420 ден

Карактеристики

Димензија

18×7.5×7.5cm

Состав

керамика

Производител

AWD Interior

Потекло

Полска

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “AWD02191014 Stello Дозер за течен сапун”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *