Карактеристики

Димензија

10×7.5×7.5cm

Состав

керамика

Производител

AWD Interior

Потекло

Полска

Колекција

Stello

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “AWD Stello 02191016 Сад за памук”