AWD Stello 02191018 ВЦ четка

1.090 ден

Карактеристики

Димензија

35×10.5×10.5cm

Состав

керамика

Производител

AWD Interior

Потекло

Полска

Колекција

Stello

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “AWD Stello 02191018 ВЦ четка”