AWD Stello 02191017 Сад за сапун

290 ден

Карактеристики

Димензија

3x12x8cm

Состав

керамика

Производител

AWD Interior

Потекло

Полска

Колекција

Stello

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “AWD Stello 02191017 Сад за сапун”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *