AWD02190725 Rock WC-четка

1.300 ден

Карактеристики

Димензија

33x11x13cm

Состав

PVC

Производител

AWD Interior

Потекло

Полска

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “AWD02190725 Rock WC-четка”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *