AWD Rock 02190722 Држач за четки за заби

530 ден

Карактеристики

Димензија

9.5×6.5x8cm

Состав

PVC

Производител

AWD Interior

Потекло

Полска

Колекција

Rock

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “AWD Rock 02190722 Држач за четки за заби”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *