AWD02190724 Rock Сад за сапун

480 ден

Карактеристики

Димензија

3.5x9x12.5cm

Состав

PVC

Производител

AWD Interior

Потекло

Полска

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “AWD02190724 Rock Сад за сапун”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *