Карактеристики

Димензија

8.5×6.5x8cm

Состав

PVC

Производител

AWD Interior

Потекло

Полска

Колекција

Rock

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “AWD Rock 02190723 Сад за памук”