Попуст!

Плочки Argenta Godina White 60×120

1.120 ден

Единица мерка: m²

Карактеристики

Димензија

60×120 cm

Колекција

Godina

Пакување

1.44m²

Пакување во кутија

2 плочки

Потекло

Шпанија

Производител

Argenta

Состав

Вештачки гранит

Употреба

Надворешна/Внатрешна

Завршна обработка

Мат

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Плочки Argenta Godina White 60×120”

Можеби ќе ви се допадне и...