Попуст!

Плочки Argenta Fontana white 60×60

935 ден

Единица мерка m2

Карактеристики

Димензија

60×60 cm

Дебелина

10 mm

Колекција

Fontana

Обработка на рабови

Ректифицирани

Употреба

Надворешна/Внатрешна, Под

Завршна обработка

R9

Пакување

1.08m2

Пакување во кутија

3 плочки

Потекло

Шпанија

Производител

Argenta

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Плочки Argenta Fontana white 60×60”