Попуст!

Плочки Argenta Godina White 60×60

700 ден

Единица мерка: m²

Карактеристики

Димензија

60×60 cm

Колекција

Godina

Пакување

1.08m2

Пакување во кутија

3 плочки

Потекло

Шпанија

Производител

Argenta

Состав

Bештачки гранит

Употреба

Надворешна/Внатрешна

Завршна обработка

Мат

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Плочки Argenta Godina White 60×60”

Можеби ќе ви се допадне и...