Sukar Line 10 Q50 SS Frame сифон 10×10

560 ден

Карактеристики

Димензија

15x15cm

Потекло

Турција

Производител

Sukar

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Sukar Line 10 Q50 SS Frame сифон 10×10”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *