Sukar Line 4P Cube Grate линиски сифон 300 mm

810 ден

H 6,9cm

Карактеристики

Димензија

30cm

Потекло

Турција

Производител

Sukar

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Sukar Line 4P Cube Grate линиски сифон 300 mm”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *