Sukar Line 9 Square model сифон 10×10

430 ден

Опис

x

Карактеристики

Димензија

10x10cm

Потекло

Турција

Производител

Sukar

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Sukar Line 9 Square model сифон 10×10”