Сет мебел за бања Camber 65

27.770 ден

Шифра: 9435,9436,9434 Категории: , ,

Карактеристики

Димензија

65x45x55cm

Потекло

Турција

Состав

MDF, керамика, стакло

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Сет мебел за бања Camber 65”