Сет мебел за бања Ukra 55 бел со ногарки

9.630 ден

Шифра: 16,25,9386,9384 Категории: , , ,

Карактеристики

Димензија

55x45xH85cm

Колекција

Ukra

Пакување

сет

Потекло

Турција

Состав

MDF, иверка, керамика, стакло

Завршна обработка

Cјајна

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Сет мебел за бања Ukra 55 бел со ногарки”