ПВЦ Ламперија

350 ден

Eдиница мерка m2

Карактеристики

Должина

4m

Ширина

12,5cm

Состав

PVC

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “ПВЦ Ламперија”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *