Алуминиумска ламперија

930 ден

единица мерка m2

Карактеристики

Должина

2,5m

Ширина

28cm

Состав

Алуминиум

Боја

Бела, кафеава

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Алуминиумска ламперија”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *