Progetto Држач за крпа PS.8.10

2.160 ден

Карактеристики

Потекло

Србија

Производител

Progetto

Димензија

30cm

Завршна обработка

Полиран хром

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Progetto Држач за крпа PS.8.10”