Progetto Држач за тоалет PS.5.10

1.580 ден

Карактеристики

Потекло

Италија

Производител

Progetto

Завршна обработка

Полиран хром

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Progetto Држач за тоалет PS.5.10”