Progetto Држач за крпа PS.10.10

2.680 ден

Карактеристики

Потекло

Италија

Производител

Progetto

Димензија

60cm

Завршна обработка

Полиран хром

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Progetto Држач за крпа PS.10.10”