AWD02241593 Корпа за облека

2.070 ден

Шифра: 7618 Категории: , , , Ознака:

Карактеристики

Димензија

60x45x35cm

Состав

дрво-врба

Производител

AWD Interior

Потекло

Полска

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “AWD02241593 Корпа за облека”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *