AWD02241593 Корпа за облека

3.350 ден

Карактеристики

Димензија

60x45x35cm

Состав

дрво-врба

Производител

AWD Interior

Потекло

Полска

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “AWD02241593 Корпа за облека”