AWD02091466 Кутија за козметика со огледало

1.070 ден

Карактеристики

Димензија

6.5×13.5×13.5cm

Состав

PVC

Производител

AWD Interior

Потекло

Полска

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “AWD02091466 Кутија за козметика со огледало”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *