Корпа за козметика-AWD02241579

650 ден

Карактеристики

Димензија

15x35x25cm

Состав

дрво-врба

Производител

AWD Interior

Потекло

Полска

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Корпа за козметика-AWD02241579”