Корпа за козметика-AWD02241596

280 ден

Карактеристики

Димензија

12x30x20cm

Состав

дрво-врба

Производител

AWD Interior

Потекло

Полска

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “Корпа за козметика-AWD02241596”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *