Композитна даска коекструдирана со две лица ancient&teak 14×2.3x280cm

4.000 ден

Единица мерка m2

Карактеристики

димензија

14х2,3х280cm

Потекло

Kина

Употреба

надворешна под

Состав

MDF, PVC

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Композитна даска коекструдирана со две лица ancient&teak 14×2.3x280cm”