Попуст!

Плочки KK Marfil mosaico 25×50

350 ден

Единица мерка: m²

Карактеристики

Димензија

25×50

Колекција

Marfil

Пакување

1.62m2

Пакување во кутија

13 плочки

Потекло

Србија

Производител

Keramika Kanjiza

Состав

керамика

Тежина

25.74kg/пакување

Употреба

Sид, Внатре

Завршна обработка

Cјајна

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Плочки KK Marfil mosaico 25×50”