Kapitan Quattro Дозер за течен сапун 48.01.99

2.720 ден

Карактеристики

Потекло

Бугарија

Производител

Kapitan

Состав

Инокс

Завршна обработка

сатен

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Kapitan Quattro Дозер за течен сапун 48.01.99”