Isover Rio AL/5cm Стаклена волна

2.050 ден

Единица мерка ролна m2

Опис

Многу добри својства на топлинска изолација
Отпорност на пожар
Висока паропропустливост
Природно
Хидрофобни
Долготрајно
Отпорен на инсекти
Лесна и брза инсталација

 

Карактеристики

Дебелина

5cm

Пакување

ролна 14,4 m2

Потекло

Романија

Употреба

Надворешна/Внатрешна

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Isover Rio AL/5cm Стаклена волна”