Импрегниран бродски под-Борово дрво-4.2m

1.862 ден


Импрегнираниот дрвен под се користи за обложување на површини подложни на поголема влажност.
Се изработува од борово дрво или сибирски ариш и може да биде со ребраста или мазна површинска обработка.

Шифра: 3818 Категории: , ,

Карактеристики

Димензија

28x120x4200mm

Пакување

5 парчиња

Пакување во кутија

2.52m²

Потекло

Естонија

Производител

Puidukoda

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Импрегниран бродски под-Борово дрво-4.2m”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *