Ideal Standard Tyria BC159HO Батерија за мијалник

5.070 ден

Карактеристики

Производител

Ideal Standard

Колекција

Tyria

Потекло

Италија

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “Ideal Standard Tyria BC159HO Батерија за мијалник”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *