Ideal Standard Tyria BC157HS Туш батерија

6.510 ден

Карактеристики

Производител

Ideal Standard

Колекција

Tyria

Потекло

Италија

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Ideal Standard Tyria BC157HS Туш батерија”