Ideal Standard Simplicity J510201 получизма

1.490 ден

Шифра: 8690 Категории: ,

Карактеристики

Колекција

Simplicity

Потекло

Италија

Производител

Ideal Standard

Состав

порцелан

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Ideal Standard Simplicity J510201 получизма”