Ideal Standard Simplicity E873901 Mијалник

1.920 ден

Шифра: 8689 Категории: , , Tag:

Карактеристики

Состав

порцелан

Производител

Ideal Standard

Потекло

Италија

Забелешка

Во цената не е вклучена чизма или получизма.

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “Ideal Standard Simplicity E873901 Mијалник”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *