Ideal Standard Eurovit W332301 Mијалник 50cm

2.670 ден

Шифра: 7132 Категории: , ,

Карактеристики

Димензија

50cm

Колекција

Eurovit

Потекло

Италија

Производител

Ideal Standard

Состав

керамика

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Ideal Standard Eurovit W332301 Mијалник 50cm”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *