Golden tile Marrakesh decor mix1 18.6×18.6

830 ден

Единица мерка m2

Карактеристики

Димензија

18.6×18.6 cm

Колекција

Marrakesh

Пакување

1.04m2

Потекло

Украина

Производител

Golden Tile

Состав

Bештачки гранит

Тежина

18.174kg/пакување

Употреба

Sид, Надворешна/Внатрешна, Под

Завршна обработка

Мат

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “Golden tile Marrakesh decor mix1 18.6×18.6”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *