Плочки Golden tile Laurent antracite 18.6×18.6

800 ден

единица мерка-m2

Карактеристики

Дебелина

8 mm

Димензија

18.6×18.6cm

Колекција

Laurent

Пакување

1.04m2

Потекло

Украина

Тежина

18.174kg/пакување

Производител

Golden Tile

Состав

Bештачки гранит

Употреба

Sид, Надворешна/Внатрешна, Под

Завршна обработка

Мат

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Плочки Golden tile Laurent antracite 18.6×18.6”