Плочки Golden tile Marrakesh Ivory 18.6×18.6

800 ден

Единица мерка m2

Карактеристики

Димензија

18.6×18.6 cm

Колекција

Marrakesh

Пакување

1.04m2

Потекло

Украина

Производител

Golden Tile

Тежина

18.174kg/пакување

Состав

Bештачки гранит

Употреба

Sид, Надворешна/Внатрешна, Под

Завршна обработка

Мат

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Плочки Golden tile Marrakesh Ivory 18.6×18.6”