Golden tile Laurent grey 18.6×18.6

800 ден

единица мерка-m2

Карактеристики

Дебелина

8 mm

Колекција

Laurent

Пакување

1.04m2

Потекло

Украина

Производител

Golden Tile

Состав

Bештачки гранит

Тежина

18.174kg/пакување

Употреба

Sид, Надворешна/Внатрешна, Под

Завршна обработка

Мат

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “Golden tile Laurent grey 18.6×18.6”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *