Freendo D0780020 Држач за сапун

740 ден

Карактеристики

Пакување

парче

Потекло

Кина

Производител

Freendo

Состав

хромиран метал

Завршна обработка

Cјајна

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Freendo D0780020 Држач за сапун”