Карактеристики

Колекција

Nika

Пакување

парче

Потекло

Кина

Производител

Freendo

Состав

хромиран метал

Завршна обработка

Сјајна

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Freendo Nika D96030 Закачалка”