Freendo Nika D96022 Двоен држач за крпа

1.620 ден

Карактеристики

Колекција

Nika

Пакување

парче

Потекло

Кина

Производител

Freendo

Состав

хромиран метал

Завршна обработка

Cјајна

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Freendo Nika D96022 Двоен држач за крпа”