Fayans WC школка балтик WQ8B16590000001

2.300 ден

Шифра: 5512 Категории: , ,

Карактеристики

Колекција

Classica

Пакување

парче

Потекло

Бугарија

Производител

Fayans

Состав

порцелан

Тежина

14,20kg

Димензија

41x37x47cm

Боја

Бела

Употреба

хоризонтален одвод

Завршна обработка

Cјајна

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Fayans WC школка балтик WQ8B16590000001”