Fayans WC школка симплон

1.600 ден

Шифра: 5041 Категории: , ,

Карактеристики

Боја

Бела

Димензија

37x47xh40cm

Колекција

Classica

Пакување

парче

Потекло

Бугарија

Производител

Fayans

Состав

порцелан

Тежина

14,20kg

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Be the first to review “Fayans WC школка симплон”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *