Fayans Neo моноблок симплон со дуропласт капак WQ8F76420006421

8.200 ден

Карактеристики

Димензија

77х36х65cm

Боја

Бела

Колекција

Neo

Пакување

парче

Потекло

Бугарија

Производител

Fayans

Состав

порцелан

Употреба

вертикален одвод

Завршна обработка

Cјајна

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Fayans Neo моноблок симплон со дуропласт капак WQ8F76420006421”