Fayans Neo чизма H8193900001799

1.600 ден

Шифра: 5091 Категории: , ,

Карактеристики

Боја

Бела

Димензија

19.5×67.5×16.5 cm

Колекција

Neo

Пакување

парче

Потекло

Бугарија

Производител

Fayans

Состав

порцелан

Тежина

10 kg

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Fayans Neo чизма H8193900001799”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *