Fayans Happy smart конзолна WC школка H8205700000003 без капак

4.950 ден

Карактеристики

Боја

Бела

Димензија

35.5x52cm

Колекција

Happy smart

Пакување

парче

Потекло

Бугарија

Производител

Fayans

Состав

порцелан

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Fayans Happy smart конзолна WC школка H8205700000003 без капак”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *