Egger ламинат ЕPL190 Natural Melba Oak 33/12mm

780 ден

Единица мерка m2

Карактеристики

Дебелина

12 mm

Димензија

1.292 x 193cm

Колекција

EGGER PRO Laminate Flooring

Обработка на рабови

фуга V4

Пакување

1,496m2

Пакување во кутија

6 парчиња

Потекло

Германија

Производител

Egger

Состав

MDF со PVC фолија

Тежина

16,55 kg/пакуввање

Употреба

Внатрешна/Под

Завршна обработка

Мат

Мислења

Сеуште нема мислење за продуктот.

Бидете први кои ќе разгледате “Egger ламинат ЕPL190 Natural Melba Oak 33/12mm”